LAMP FREE

TCO پایین

عملکرد هزینه برتر

کل هزینه‌های مالکیت (TCO) نه تنها شامل قیمت خرید پروژکتور است بلکه کلیه هزینه‌های به وجود آمده در طول عمر آن را نیز در بر می‌گیرد. منبع نوری *SSI اصلی CASIO با دوام بسیار زیاد 20,000 ساعت و مصرف انرژی پایین، با صرفه‌جویی در تعویض لامپ و هزینه‌ها و زمان عملیات از دست رفته و همچنین مصرف برق، عملکرد هزینه فوق‌العاده‌ای را در مقایسه با پروژکتورهای لامپ جیوه‌ای معمولی دارد.

*منبع نوری SSI (نوردهی حالت جامد) از LEDها، لیزرها و دیگر فناوری‌های مشابه استفاده می‌کند.

عملکرد هزینه برتر

بدون جیوه

محیط زیست

بدون جیوه

پروژکتورهای CASIO مجهز به منبع نوری SSI*‎ هستند که از پشرفته‌ترین فناوری منبع نوری بهره می‌برند.‎ اگرچه امروزه استفاده از جیوه به صورت گسترده‌ای ممنوع است، همچنان استفاده از این ماده خطرناک به عنوان منبع نور در لامپ‌های پروژکتور معمولی است. CASIO برای حفظ محیط زیست، استفاده از جیوه را در محصولاتش حذف کرده است. CASIO با استفاده از منبع نوری SSI و ترکیب آن با طراحی اصلی صرفه‌جو در مصرف انرژی، به کاهش انتشار CO2 نیز کمک می‌کند.

*منبع نوری SSI (نوردهی حالت جامد) از LEDها، لیزرها و دیگر فناوری‌های مشابه استفاده می‌کند.

صرفه‌جویی در زمان

شروع سریع و راه‌اندازی مجدد سریع

پروژکتورهای CASIO به سرعت شروع به کار بسیار زیادتری از پروژکتورهای لامپ جیوه معمولی دست یافته‌اند. آن‌ها برخلاف پروژکتورهای معمولی، علاوه بر بی‌نیازی به گرم شدن و سرد شدن، بعد از استفاده به زمان راه‌اندازی مجدد سریع و آسان‌تری نیز دست می‌یابند.

شروع سریع و راه‌اندازی مجدد سریع

دیگر موارد

فناوری پیشرفته CASIO

ساخت ژاپن

ساخت ژاپن
پروژکتورهای CASIO در نهایت کیفیت در کارخانه ما در ژاپن تولید می‌شوند. تضمین کیفیت معتبر ژاپنی به کاربران داده خواهد شد.

مقاوم دربرابر گرد و غبار

مقاوم دربرابر گرد و غبار
از ساختار مقاوم در برابر گرد و غبار اصل CASIO برای محافظت از هسته پروژکتور که بسیار مهم است، در مقابل نفوذ غبار که دلیل عمده زوال روشنایی دستگاه می‌باشد، استفاده شده است.

مصرف انرژی کم

مصرف انرژی کم
طراحی محصول بهینه مصرف انرژی را کم کرده و باعث صرفه‌جویی هرچه بیشتر در انرژی است. این به امور روزمره کاربر در صرفه‌جویی در مصرف برق کمک می‌کند.

توسعه محصول سازگار با محیط زیست

برای حفاظت از محیط زیست، فناوری Lamp-free استفاده از لامپ‌های پروژکتور را که شامل مقادیر سمی بالای جیوه هستند حذف کرده است. CASIO از زمان تاسیس فناوری‌های اساسی را برای توسعه پروژکتورهای فشرده، سبک، باریک و صرفه‌جو در مصرف انرژی با تأثیر اندک بر محیط زیست دنبال کرده است.

برای جزئیات به وب‌سایت زیر مراجعه کنید: پایداری